KURUMSAL

1985 yılından bu yana faliyet gösteren topal narenciye, 30 yıllık tecrübesi, kalitesi ve ticaret ahlakıyla "yas sebze ve meyve" sektöründe dünyadaki lider firmalarla boy ölçüsebilecek seviyeye geldi. 2005 yılında yeni kuşağın katılımıyla iç pazardaki gücünü arttırdı.

 

Kapalı alanı 5.000 m2 açık alanı 6.000 m2 toplam 11.000 m2 olan "paketleme tesisi" ve 450 tonluk son modern "soğuk hava tesisi" ile saatte 20 tonluk işleme kapasitesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 2.000 tonluk doğal soğuk hava depolarıyla yıllık 20.000 ton üretim kapasitesiyle ve 30 yıllık tecrübesiyle müşterilerine hijyenik üretim ve raf ömrü uzun taze meyve sunabilmenin gururuyla tercih edilen marka konumuna geldik.

 

Topal narenciye ürünlerinin tamamında , aynı titiz çalışma sonucunda Akdeniz'in doğal lezzetini ve kalite standartlarını bulurlar. Çünkü firmamızda minimum 10 yıl çalışmış, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, tecrübeli profesyonel teknik kadrosunu ve yeni ufuklar açabilecek yönetim organizasyonlarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

 

Paketleme:

Bahçeden titizlikle toplanan ürünler fabrikamızda sırayla yıkama, ilaçlama ve kurutma aşamalarından gecer. Boylama seçme ve sonra paketleme bölümüne gelir. Paketlenen ürünlere boy, cins ve kalitesine göre ayrılarak iç ve diş pazara sunulur. Stoklama bölümümüzde de fabrikamız bünyesinde bulunan modern soğuk hava ve doğal soğuk hava depolarımızda saklanır. Ankara,İstanbul ve bursa da kendi satış noktalarımızda ve diğer büyük şehirlerde yerel ve ulusal marketler aracılığıyla ürünümüzü pazarlamaktayız…

 

Gıda sicil:

Gıda üretimi ile ilgili belgelerimizin hepsi firmamızda mevcuttur.

Türkiye de bulunan her türlü sebze çeşitlerinin alımı, paketlenmesi ve ihracatı yapılmaktadır. Bu işlemler esnasında ürünleri tazeliğinden ve lezzetinden ödün vermeden tüketicilerimize sunuyoruz

KURUMSAL

ÇEVRE DOSTU

www.topalnarenciye.com.tr Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.

design by: CUKUROVA